Fun Run ten voordele van De Warmste Week

fun-run

Wat hebben we genoten van onze gezellige Fun Run rond de school voor onze kleuters en leerlingen van het lager! Nadien konden we genieten in de kerstbar met een hapje en een drankje. Samen zamelden we € 1446 in voor De Warmste Week! 

Een welgemeende dankjewel aan iedereen die van dit evenement zo'n succes maakte! 

  100 Hits

Sint en Piet

sint-en-piet

We kregen Sint en Piet op bezoek. De staf van Sint was gestolen en de kinderen van het lager kregen te horen dat de dief de staf verstopt had in onze school. Aan de hand van raadsels, puzzels en rebussen kwamen zij te weten waar de staf verstopt was. Gelukkig vonden we net op tijd voor het bezoek de staf van Sint terug. Onze creatieve kleuters hadden uit voorzorg een nieuwe staf geknutseld voor de Sint. Daar was hij alvast heel blij mee.

Rarara... het werd achteraf duidelijk dat Piet ons in de maling genomen had en zelf de staf bij ons verstopt had. Hahaha! 

  78 Hits

Voorleesweek

db7cbe7b-551c-4d84-afbe-896140a2e90_20251201-213633_1

Tijdens de Voorleesweek genoten zowel de kleuters als de kinderen van de lagere school van fijne voorleesmomenten! 

  113 Hits

Oogstfeest in de kleuterschool

oogstfeest

Vandaag vierden we het oogstfeest met onze kleuterafdeling.  Voor een feestje zijn we altijd wel te vinden, maar eigenlijk is dit feest veel meer dan dat... Het feest sluit nauw aan bij de waarden en normen die wij belangrijk vinden op school: samenwerken, zorg dragen voor elkaar én voor de natuur, dankbaarheid tonen en leren delen.  Gisteren maakten de kinderen tijdens klasuniek (klasoverschrijdend werken in de kleuterafdeling) appelmoes in de klas van juf Amber-Lynn en vandaag luisterden we naar het verhaal van het appelmannetje.  Daarna deden we onze buitenpakjes aan, voelden we de aarde met onze blote voetjes én versloegen we de draak. Met de 'sprong over het vuur' beloven we dat we dapper zullen zijn: dapper en moedig om steeds opnieuw te proberen ook al maken we foutjes, dapper om te kiezen voor elkaar en voor het goeie.  Het versterkt ook hun zelfvertrouwen, het groepsgevoel waarbij we zorgen voor elkaar én laat de kleuters voelen dat zijzelf kracht in zich hebben!  Na dit moment, waarvan we allemaal zo hard genoten hebben, proefden we onze zelfgemaakte appelmoes.  Kortom: een MAGISCHE dag!

  491 Hits

Breng je sportclub naar school!

breng-je-sportclub

Op woensdag 24 september was het 'Breng je sportclub naar school'. Heel wat kinderen kwamen in sporttenue en brachten zelfs sportattributen mee. Leuk om alle hobby's te leren kennen.

  492 Hits